fbpx

Sesja w słonecznikach – Marta i Adam

Jakoś to się dzieje, że gdy mniej fotografuje a za oknem jest chłodniej bierze mnie na wspominki i ciągnie ku cieplejszej przeszłości. Sesja w słonecznikach Marty i Adama wydaję się być nawet nieco nierealna gdy piszę ten tekst w marcu. Niemniej wspomnienie ciepłego letniego dnia napawa optymizmem, pozwolę sobie zostawić was z moją ulubioną zeszłoroczną sesją narzeczeńską, pełną uczucia i pozytywnych emocji.

sesja w słonecznikach 1 sesja w słonecznikach 2 sesja w słonecznikach 3 sesja w słonecznikach 4 sesja w słonecznikach 5 sesja w słonecznikach 6 sesja w słonecznikach 7 sesja w słonecznikach 8 sesja w słonecznikach 9

Uwielbiam u ludzi spontaniczność i pozytywne emocje. Prosta sceneria zamienia się w obraz pełen uczuć i dobrej energii. Zdjęcia mogły wyjść tylko dobrze a Marta i Adam zapominając o aparacie świetnie się bawili.

sesja w słonecznikach 10 sesja w słonecznikach 11 sesja w słonecznikach 12 sesja w słonecznikach 14 sesja w słonecznikach 17 sesja w słonecznikach 18 sesja w słonecznikach 19 sesja w słonecznikach 20

Sesje narzeczeńskie traktuje jako rozgrzewki przed ślubem, zarówno dla mnie jak i dla par. Dzięki takiej sesji możemy się lepiej poznać i wyluzować przed ślubnym szaleństwem. W większości przypadków po sesji narzeczeńskiej stres przed aparatem przestaje istnieć. Ma to bardzo pozytywny wpływ na zdjęcia ślubne a zarazem zostaje świetna pamiątka. Często też zdjęcia te są wykorzystywane jako inspiracja ślubnych dodatków, zaproszeń itp. Kreatywność moich par jeśli chodzi o tę kwestię jest zdumiewająca.

No Comments

Post A Comment